Nasza firma

O NAS

Centrum Ogrodnicze ‘’Garden Life”

To firma która rozpoczęła swoją działalność w 2015 r. Założycielem i inicjatorem Garden Life jest inż. Marcin Labuda, absolwent Wydziału Kształtowania Środowiska i Rolnictwa o specjalizacji Rolnictwo Europejskie na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.

Ponieważ otaczająca zielona przestrzeń to nasza pasja, staramy się jak najlepiej przedstawić Państwu produkty, które można nabyć w naszym Centrum Ogrodniczym do kreowania własnej przestrzeni. Do Każdego zadania podchodzimy profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem tak aby zaspokoić potrzeby najbardziej wymagającego Ogrodnika, Rolnika i Hobbysty. Jesteśmy firmą, która codziennie podwyższa sobie poprzeczkę tak aby zadowolić różnorodne gusta klientów Garden Life. Dużą wagę kładziemy na wsłuchiwanie się w opinie i sugestię naszych klientów, ponieważ chcemy sprostać Waszym wymaganiom i oczekiwaniom. W naszym Centrum Ogrodniczym oferujemy Państwu produkty najwyższej jakości najbardziej rozpoznawalnych marek ogrodniczych w Polsce i na świecie, a wszystko to w najkorzystniejszych cenach jakie możemy Państwu zaoferować.

Wizją Centrum Ogrodniczego ‘’Garden Life’’ jest ciągłe dążenie do doskonałości oraz poszerzania swojej wiedzy, która pozwoli nam na budowanie zaufania i lojalności klientów dzięki zaangażowaniu całego zespołu.

Nasza Misja – Poczucie Państwa spełnienia i zadowolenia.

Dołącz do osób, które już nam zaufały i razem z nami zmieniaj swój ogród na lepsze!

klientów

firm które stale obsługujemy

fanów na facebooku

58 351 48 02

660 624 200

biuro@garden-life.pl

83-307 Kiełpino, ul. Szkolna 79

Stwórzmy razem Twój wymarzony ogród!