Woda w ogrodzie

W GARDEN LIFE

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment urządzeń zraszających, złączek, węży itp.

W dziale WODA W OGRODZIE znajdują się również komercyjne i przydomowe systemy nawadniające najbardziej znanych marek w Polsce i na świecie: HUNTER www.hunterindustries.com oraz RAIN BIRD www.rainbird.com

Dla uzupełnienia oferty posiadamy w ciągłej sprzedaży linie kroplujące, linie zasilające oraz wszystkie elementy niezbędne w montażu systemu.

GARDENA to wiodąca marka produkująca wysokiej jakości narzędzia ogrodnicze m.in.: zraszacze, pistolety zraszające, węże ogrodowe, sterowniki nawadniania, pompy, kosiarki, nożyce do trawy i żywopłotu, sekatory oraz drobne narzędzia ogrodnicze.

GARDENA w Garden Life

W naszym Centrum Ogrodniczym znajdziecie Państwo wiele produktów marki GARDENA. Wiemy, że marka ta łączy w sobie wysoką jakość, wielofunkcyjność oraz nowoczesne wzornictwo, a wszystko to dostępne jest w przystępnej cenie, dlatego produkty tej firmy znajdują się w naszej ofercie z przeznaczeniem dla wymagającego ogrodnika i hobbysty. Podstawowe produkty, które są u nas dostępne to m.in: węże ogrodowe, systemy zraszające, urządzenia do pielęgnacji trawnika, żywopłotów i krzewów.

HOZELOCK łączy pasję i wiedzę na temat ogrodnictwa z technologią, tak aby dostarczyć klientom rozwiązania, które sprawiają, że pielęgnacja ogrodów staje się łatwa i przyjemna. Wszystkie innowacyjne rozwiązania zostały zaprojektowane w Wielkiej Brytanii w oparciu o opinie klientów. Celem było opracowanie łatwych w użyciu produktów oferujących mnóstwo korzyści, a nie tylko funkcji. Dzięki temu gama narzędzi do podlewania należy do najbardziej zaawansowanych na świecie, dobrze wpisując się w tradycję firmy Hozelock, która dba o innowacyjność i opracowywanie produktów światowej klasy.

Zapraszamy na oficjalną stronę marki GARDENA www.gardena.com

HOZELOCK w Garden Life

W Centrum Ogrodniczym Garden Life znajdziecie Państwo szeroką gamę produktów Hozelock w szczególności: węże ogrodnicze, akcesoria do przechowywania węży, zraszacze, pistolety

Zapraszamy na oficjalną stronę marki HOZELOCK www.hozelock.com

Dołącz do osób, które już nam zaufały i razem z nami zmieniaj swój ogród na lepsze!

klientów

firm które stale obsługujemy

fanów na facebooku

58 351 48 02

660 624 200

biuro@garden-life.pl

83-307 Kiełpino, ul. Szkolna 79

Stwórzmy razem Twój wymarzony ogród!