Woda w ogrodzie

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment urządzeń zraszających, złączek, węży itp.

GARDENA to wiodąca marka produkująca wysokiej jakości narzędzia ogrodnicze m.in.: zraszacze, pistolety zraszające, węże ogrodowe, sterowniki nawadniania, pompy, kosiarki, nożyce do trawy i żywopłotu, sekatory oraz drobne narzędzia ogrodnicze.

GARDENA w Garden Life

W naszym Centrum Ogrodniczym znajdziecie Państwo wiele produktów marki GARDENA. Wiemy, że marka ta łączy w sobie wysoką jakość, wielofunkcyjność oraz nowoczesne wzornictwo, a wszystko to dostępne jest w przystępnej cenie, dlatego produkty tej firmy znajdują się w naszej ofercie z przeznaczeniem dla wymagającego ogrodnika i hobbysty. Podstawowe produkty, które są u nas dostępne to m.in: węże ogrodowe, systemy zraszające, urządzenia do pielęgnacji trawnika, żywopłotów i krzewów.

HOZELOCK łączy pasję i wiedzę na temat ogrodnictwa z technologią, tak aby dostarczyć klientom rozwiązania, które sprawiają, że pielęgnacja ogrodów staje się łatwa i przyjemna. Wszystkie innowacyjne rozwiązania zostały zaprojektowane w Wielkiej Brytanii w oparciu o opinie klientów. Celem było opracowanie łatwych w użyciu produktów oferujących mnóstwo korzyści, a nie tylko funkcji. Dzięki temu gama narzędzi do podlewania należy do najbardziej zaawansowanych na świecie, dobrze wpisując się w tradycję firmy Hozelock, która dba o innowacyjność i opracowywanie produktów światowej klasy.

HOZELOCK w Garden Life

W Centrum Ogrodniczym Garden Life znajdziecie Państwo szeroką gamę produktów Hozelock w szczególności: węże ogrodnicze, akcesoria do przechowywania węży, zraszacze, pistolety

[foogallery id=”527″]