Poznajmy się lepiej

ZESPÓŁ GARDEN LIFE

Marcin Labuda

Właściciel Centrum Ogrodniczego Garden Life

Od 2015 roku intensywnie pracuje nad rozwojem własnej firmy. Absolwent Wydziału Kształtowania Środowiska i Rolnictwa gdzie zdobył tytuł inżyniera Rolnictwa Europejskiego na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Pasjonat górskich wędrówek oraz otaczającej natury. W wolnym czasie z determinacją tworzy swój wymarzony ogród.

Motto życiowe: “musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali”

Łukasz Jakóbczyk

Kierownik Centrum Ogrodniczego Garden Life

Od 2020 roku w naszym zespole. Bezpośrednio związany z obsługą klientów indywidualnych oraz firmowych. Zawsze uśmiechnięty i gotowy do pomocy.

Przygodę w branży home&garden rozpocząłem niedawno, jednak pomimo tego posiadam sporą wiedzę którą z chęcią nieustannie poszerzam. Czuję się swobodnie w technicznych aspektach ogrodnictwa. Cenię sobie dobry kontakt z klientem oraz z pozytywnym podejściem staram się odpowiadać na wszelkie pytania. Prywatnie lubię pracować w drewnie oraz interesuję mnie sztuka kulinarna. Na codzień łączę hobby z pracą, budując swoją zieloną przestrzeń relaksu.

Hanna Kobiela

Specjalista ds. obsługi klienta

Jako pierwszy pracownik Garden Life rozpoczęła swoją karierę w 2015 roku. Od samego początku z zacięciem i chęcią rozwoju prowadziła bezpośrednią obsługę klientów. Dzięki wiedzy, zaangażowaniu i profesjonalizmowi uzyskała wielkie uznanie wśród naszych klientów.

Moją przygodę z ogrodem rozpoczęłam ponad 14 lat temu. To wtedy zatrudniłam się w małym sklepie ogrodniczym. Dzięki temu pozwoliło mi to na odkrycie swojego zamiłowania które trwa do dnia dzisiejszego. Lubię nowe wyzwania i pracę wśród ludzi. To dzięki kontakcie z klientami od lat czerpię sporo wiedzy praktycznej którą mogę przekazywać dalej. Wolny czas lubię spędzać we własnym ogrodzie, oraz z moimi zwierzakami które pełnią ważną rolę w moim życiu.

Anna Klein

Specjalista ds. Obsługi klienta

W naszym zespole od 2020 roku. Wielbicielka dekoracji i designu. Ściśle związana z obsługą klientów bezpośrednich na strefie DEKOR. Pozytywna i otwarta dzięki czemu potrafi idealnie doradzić każdej niezdecydowanej osobie.

Uwielbiam tworzyć aranżację. Na bieżąco śledzę trendy artykułów dekoracyjnych, tak aby każdemu z klientów pomóc w udekorowaniu swojego wnętrza. Czuję się świetnie w relacjami z klientami. Chętnie uczę się nowych rzeczy i z entuzjazmem podchodzę do każdego wyzwania. Czas wolny lubię spędzać na rowerze oraz z chęcią sięgam po sprawdzone dobre kino.

Julita Kirkowska Gruba

Specjalista ds. Obsługi klienta

Od 2022 roku w naszym zespole. Zajmuję się obsługą bezpośrednią klientów stacjonarnych, jak również obsługą sklepu internetowego dekorlife.pl Wielbicielka dekoracji home&decor. Zdecydowana i pozytywnie nastawiona do każdego klienta.

Niezwykle cenię sobie kontakt z ludźmi, ponieważ uważam że każda osoba uczy nas czegoś nowego. Nie boję się wyzwań i chętnie zdobywam nowe doświadczenia. Moją pasją jest tworzenie kompozycji kwiatowych, oraz nie wyobrażam sobie życia bez książek. Najchętniej sięgam po literaturę faktu która jest dla mnie wyjątkowo wciągająca.

Rafał Bobkowski

Serwisant-Mechanik

Swoją karierę rozpoczął w 2018 roku.
W zaledwie kilka lat zdobył ogromną wiedzę z zakresu naprawy maszyn i urządzeń ogrodowych. Specjalista od napraw urządzeń marki STIHL. Ciągły głód rozwoju zaowocował i dzięki temu otrzymał spore zaufanie w gronie naszych klientów.

Od 14 roku życia interesuję się mechaniką i elektroniką. Swoją przygodę rozpocząłem od napraw starych motocykli z czasów PRL-U. Chcąc rozwijać swoją pasję ukończyłem Technikum w zawodzie Mechatronik. Obecnie jako fanatyk marki STIHL stale poszerzam swoją wiedzę, dzięki uczęszczaniu na liczne szkolenia. Prywatnie interesuję się mechaniką, energią odnawialną, elektroniką, motocyklami oraz sportami siłowymi.

Dołącz do osób, które już nam zaufały i razem z nami zmieniaj swój ogród na lepsze!

klientów

firm które stale obsługujemy

fanów na facebooku

58 351 48 02

660 624 200

biuro@garden-life.pl

83-307 Kiełpino, ul. Szkolna 79

Stwórzmy razem Twój wymarzony ogród!